Wybrany wątek opinii

widocznie nie mieszka tam nikt wazny, za to priorytetowo robią nowogródzką dla kilku domków i przedszkola
zpasiony Michau M. (2025.04.18)
@zpasiony Michau M. - Zapraszamy na Nowogródzką..... domów to chyba tu jest kilkadziesiąt, 3 osiedla z blokami i przedszkole... tak dla jasności. Skończcie z tą zawiścią i nienawiścią. Co za naród - Polska to kraj upadły, nie ma dla niej ratunku z takimi obywatelami. Tylko jak się leje. Zawiść i zazdrość....
(2025.04.19)
A w centrum mieszka ok 40 tys. Ludzi. Pełno, przedszkoli, szkół i urzędów. Chcesz dalej się porównywać?
Realista. (2025.04.19)
Nowogrodzką tak zrobią bo mieszkają tam bogaci wpływowi ludzie i maja siłę przebicia
(2025.04.19)
Powrót do komentarzy