UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zpasiony Michau M. - Zapraszamy na Nowogródzką..... domów to chyba tu jest kilkadziesiąt, 3 osiedla z blokami i przedszkole... tak dla jasności. Skończcie z tą zawiścią i nienawiścią. Co za naród - Polska to kraj upadły, nie ma dla niej ratunku z takimi obywatelami. Tylko jak się leje. Zawiść i zazdrość....