36
18.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wy jeszcze nie widzieliście dziurawej drogi jedźcie na komendę policji na Hetmańską zaraz za bramą cały wjazd i parking to o ludzie ser szwajcarski i to dobrej jakości to skandal tak instytucja no normalnie szok dziury straszne tam też jeżdża na wózkach interesanci w srodku nie lepiej widać braki i to straszne meble krzesła każde inne z lat 70jak można a niektóre biura weźmy chociaż cały urząd miast wszystko na luks o tej formacji ktoś zapomniał ci ludzie pracują w strasznych warunkach nie dziwię sie teraz że sa nie mili wzglendem interesantów
(2025.04.19)

info

2  
  0
Nowogrodzką tak zrobią bo mieszkają tam bogaci wpływowi ludzie i maja siłę przebicia
(2025.04.19)
Mieszkańców Elbląga niezadowolonych ze swoich ulic wewnętrznych i chodników zapraszam Nad Jarem, Sielanka, Zakrzewo, Za Politechniką. Ulice niedziurawe, chodniki równe, a wszystko z funduszu remontowego tamtejszych spółdzielni mieszkaniowych. No może by się wspólnoty poczuły do gospodarzenia pod swoim oknem na Janowskiej.
cogito (2025.04.19)

info

0  
  2
Zakrzewo, ooo nie wszędzie.
Pyskata Iwona . (2025.04.20)

info

0  
  1
A ulica Szkolna ? Tam parkuje cale miasto - od 60 lat nie remontowana - zapomniana ziemia niczyja :)
Akacja (2025.04.27)

info

1  
  0
A w poblizu janowskiej na hetmanskiej ulicy mieszka Mama p. Prezydenta bylego p Wrobla
Akacja (2025.04.27)

info

2  
  0