UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli jest tak jak napisał buttermilch, że to obiecywał i nic nie zrobił to go teraz rozliczcie, napiszcie pismo do niego do um do rady i niech się wywiązuje ale macie dobitny przykład działań obiecanek wyborczych róznych ludzi, można obiecac wszystko, kto naiwny zagłosuje, da się złapac na banał, a potem jak ktoś się gdzies dostanie to nic nie zrobi albo połowicznie i co mu zrobicie? przez 4 lata ma ktoś fuchę miejską, chyba ze przy drugiej kadencji im podziekujecie. Na janowskiej mieszkała kiedyś rodzina bidzińskich ale to nie jego bo on z robotniczej pochodzi, może jechał na sentymencie sasiadów? No to macie! Wnioski wyciągnijcie sami. Ale możę jeszcze zrobi wam te ulicę skoro ponoc obiecał jak napisał buttermilch, skoro to było w obietnicach, ja nie wiem nie widziałam, ale skoro wy to wiecie to walczcie o swoje. prościej postawić przystanek, usunąc słup albo postawić ławeczkę niż znaleźć kase na ulice.