UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w centrum mieszka ok 40 tys. Ludzi. Pełno, przedszkoli, szkół i urzędów. Chcesz dalej się porównywać?
Realista.
A w centrum mieszka ok 40 tys. Ludzi. Pełno, przedszkoli, szkół i urzędów. Chcesz dalej się porównywać?
Realista.