UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widocznie nie mieszka tam nikt wazny, za to priorytetowo robią nowogródzką dla kilku domków i przedszkola
widocznie nie mieszka tam nikt wazny, za to priorytetowo robią nowogródzką dla kilku domków i przedszkola