A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KapitanSzyderca - A te brudy z fosy są tegoroczne czy może nie dosprzątaliście ostatnim razem. Zacznijcie przeciwdziałać śmieceniu, to wówczas będzie mniej śmieci. Czas na wyższy poziom świadomości. Pytam gdzie w tym czasie będą służby sprzątające? Na pikniku? Tak - będą odpoczywać. Zaprosiłeś ekipę z MPO? Trzeba było zrobić tą akcję w styczniu lub lutym. Razem ze zbieraniem kry z fosy, bo brudna.
Moje metody przeciwdziałaniu śmieceniu ocierałyby się zbyt mocno o kodeks karny i sprzeciw organizacji humanitarnych. Co to jest MPO? Słyszałem, że było coś takiego wieki temu ale już dawno nie widziałem żadnego pojazdu z tym logo. I jeszcze jedna zła wiadomość. Jakbyś się nie starał, to dla mnie jesteś roszczeniowym, zgorzkniałym malkontentem, który uważa, że nic nie musi, a wszyscy w koło mają tańczyć jak zagrasz. Niestety w swoich wypowiedziach nie starasz się ani trochę, żebym zmienił zdanie. Mam uczulenie na takich ludzi i uważam, że powinni być wykluczeni ze społeczeństwa. Nawet w internecie. Nie wnoszą nic pozytywnego, a wręcz przeciwnie.
@KapitanSzyderca - Twój język wskazuje, że to Ty jesteś frustratem i furiatem. Ochłoń. Gdyby ludzie wiedzieli kto się kryje za Twoją ksywą to na pewno tłumnie by przyszli pogrzebać w fosie. Zadam pytanie używając Twoich określeń - ilu ludzi już wykluczyłeś ze społeczeństwa, na ilu innych masz uczulenie, ile razy otarłeś się o kodeks karny i protest organizacji humanitarnych za swoje reakcje, gdy ktoś nie myśli, nie mówi lub nie robi tak jak byś sobie tego życzył? PS - MPO to przodek Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Mają siedzibę na Szańcowej czyli obok fosy. Zaprosiłeś ich?
@KapitanSzyderca - Człowieku co za bzdury opowiadasz? Zapraszasz ludzi do grzebania w wodzie? To nie są papierki na ulicy. Syf zatopiony w brudnym żurze, gnijacy i z bakteriami, fekalia, wodorosty, muł, opony, sprzęt AGD. Tu powinny ewidentnie brac udział wyspecjalizowane służby i odpowiedni sprzęt. Mieszkańcy do pomocy a nie jako główna siła robocza. Ktoś to przemyślał?
Jakby twój mąż alkoholik z kolesiami nie smiecili to nie trzeba by sprzątać
za rzeka i kanałem ma zdaje się siedzibę EPGK ? które zdaje się zajmuje się "oczyszczaniem" miasta. Niech zatem działa. Najłatwiej zgonic dzieci ze szkół żeby wykonały prace za których realizacje ktoś dostaje wynagrodzenie z naszych, mieszkańców podatków. Czas sie obudzić. Komunizm a wraz z nim prace społeczne (darmowe, dla ideii) się skończyły