UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - Twój język wskazuje, że to Ty jesteś frustratem i furiatem. Ochłoń. Gdyby ludzie wiedzieli kto się kryje za Twoją ksywą to na pewno tłumnie by przyszli pogrzebać w fosie. Zadam pytanie używając Twoich określeń - ilu ludzi już wykluczyłeś ze społeczeństwa, na ilu innych masz uczulenie, ile razy otarłeś się o kodeks karny i protest organizacji humanitarnych za swoje reakcje, gdy ktoś nie myśli, nie mówi lub nie robi tak jak byś sobie tego życzył? PS - MPO to przodek Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Mają siedzibę na Szańcowej czyli obok fosy. Zaprosiłeś ich?


Anuluj