UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za rzeka i kanałem ma zdaje się siedzibę EPGK ? które zdaje się zajmuje się "oczyszczaniem" miasta. Niech zatem działa. Najłatwiej zgonic dzieci ze szkół żeby wykonały prace za których realizacje ktoś dostaje wynagrodzenie z naszych, mieszkańców podatków. Czas sie obudzić. Komunizm a wraz z nim prace społeczne (darmowe, dla ideii) się skończyły
Latarnik