UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - A te brudy z fosy są tegoroczne czy może nie dosprzątaliście ostatnim razem. Zacznijcie przeciwdziałać śmieceniu, to wówczas będzie mniej śmieci. Czas na wyższy poziom świadomości. Pytam gdzie w tym czasie będą służby sprzątające? Na pikniku? Tak - będą odpoczywać. Zaprosiłeś ekipę z MPO? Trzeba było zrobić tą akcję w styczniu lub lutym. Razem ze zbieraniem kry z fosy, bo brudna.


Anuluj