UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KapitanSzyderca - Człowieku co za bzdury opowiadasz? Zapraszasz ludzi do grzebania w wodzie? To nie są papierki na ulicy. Syf zatopiony w brudnym żurze, gnijacy i z bakteriami, fekalia, wodorosty, muł, opony, sprzęt AGD. Tu powinny ewidentnie brac udział wyspecjalizowane służby i odpowiedni sprzęt. Mieszkańcy do pomocy a nie jako główna siła robocza. Ktoś to przemyślał?