UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KapitanSzyderca - A te brudy z fosy są tegoroczne czy może nie dosprzątaliście ostatnim razem. Zacznijcie przeciwdziałać śmieceniu, to wówczas będzie mniej śmieci. Czas na wyższy poziom świadomości. Pytam gdzie w tym czasie będą służby sprzątające? Na pikniku? Tak - będą odpoczywać. Zaprosiłeś ekipę z MPO? Trzeba było zrobić tą akcję w styczniu lub lutym. Razem ze zbieraniem kry z fosy, bo brudna.