Wybrany wątek opinii
Beznadziejny ten wariant NE
Do moderacji
Odpowiedz
44
40
@zenekspodsklepu - Czy ktokolwiek z Nowy Elblag przeszedł się proponowanym wariantem zielonym? To same MOKRADŁA i torfowiska od straży, w dalszym biegu ogródki działkowe i tereny prywatne a jeszcze nie jestem w połowie nędznego wariantu. Koszty byłyby gigantyczne PALOWANIA i wywłaszaczania, 50mln zł lekko. Do tego zniszczenie parkingu dla narciarzy pod Górą Chrobrego. Poza tym korki przed wjazdem do straży pożarnej i wojska by zostały więc ich wariant też nic nie polepsza. N.E. chce tylko zaistnieć dla kasy a nie chce tej drogi. Budować wariant 2 lub 3 bo mieszkańcy czekają na obciążenie ulicy Bema.
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
@zenekspodsklepu - Beznadziejny i drogi
Do moderacji
Odpowiedz
9
4