UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budować OBWODNICĘ, a nie kolejną uliczkę w mieście! Budować "szerzej" żeby nie wpuszczać ruchu do miasta!

Tomasz K.

Anuluj