UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budować OBWODNICĘ, a nie kolejną uliczkę w mieście! Budować "szerzej" żeby nie wpuszczać ruchu do miasta!
Tomasz K.
Budować OBWODNICĘ, a nie kolejną uliczkę w mieście! Budować "szerzej" żeby nie wpuszczać ruchu do miasta!
Tomasz K.