UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wariant Nowego Elbląga najbardziej korzystny? Ale z ktoej strony napewno nie budżetowej, a tym bardziej praktycznej. Obwodnica Wschodnia jest potrzeba i to bardzo a skoro jest już zakończony pewien etap należy go dokończyć. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby które być może nie mieszkają w tym rejonie miasta. Elbląg powinien się rozwiać, budować nowe drogi a nie tylko łatać dziury często przed Waszymi domami