UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto odpowiada za straszydło obok hotelu przy wejściu na starówkę. Budowa zaczęta i tak stoją te mury. Podobno to robota Mytycha. Zaczął budować i nie kończy a buduje obok. Straszy ta pozostawiona budowla zaraz przy wejściu na starówkę. Tyle lat to stoi i niszczeje. Makabra. ADruga budowla straszy przy restauracji oliwka. Ktoś zaczął budować i nie kończy a mury stoją. Nie ma dla takich surowych kar?


Anuluj