UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kto odpowiada za straszydło obok hotelu przy wejściu na starówkę. Budowa zaczęta i tak stoją te mury. Podobno to robota Mytycha. Zaczął budować i nie kończy a buduje obok. Straszy ta pozostawiona budowla zaraz przy wejściu na starówkę. Tyle lat to stoi i niszczeje. Makabra. ADruga budowla straszy przy restauracji oliwka. Ktoś zaczął budować i nie kończy a mury stoją. Nie ma dla takich surowych kar?