19
29.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeśli ktoś kto nie radzi sobie z życiem wyrzuca ze swojego domu też asystentów którzy chcą pomóc to nie dziwie się że zgłaszają to dalej. Asystenci to Wasz sposób na właśnie uchronienie przed sądami i problemami
Heju1 (2025.03.30)
@tak? - Nikt nie zabiera dzieci bez powodu
Alekeke (2025.03.30)
Ta grupa to ludzie, którzy chcą pomagać. Ale jest inny problem. Elbląska patologia, wyłudzająca pieniądze podatników. Przez fatalną moim zdaniem pracę dzielnicowych, kuratorów i pracowników socjalnych pomoc dostają lenie, osoby, które nigdzie nie pracują, a jednocześnie użytkujące auta, regularnie bywają w klubach nocnych czy też zamieniają mieszkania w meliny. Znamy przypadki tzw. , ,śpiewającej patologii", gdzie oddaje się dzieci na wychowanie na kolejnych przestępców..... Prośba do Was przede wszystkim kuratorów, dzielnicowych, pracowników socjalnych, pracujcie uczciwie.....
(2025.03.30)

info

3  
  0
Ty sobie najpierw poczytaj do poduszki słownik ortograficzny. Tyle błędów w jednej wypowiedzi nie widziałem od wieków.
KapitanSzyderca (2025.03.30)
W Elblągu zbyt lekką ręką pomaga się ludziom, którzy na to nie zasługuje. I często oddaje dzieci w środowiska przestępcze. A tam nawet nie nauczą ich śpiewu tylko jak kraść?
(2025.03.30)
Bardzo pomocni. 🙂
(2025.03.30)

info

2  
  0
Nie pomagają w niczym a przede wszystkim normalnym ludzia nie pomagają tylko patusa
(2025.03.31)

info

0  
  0
Jakiś przykład tego środowiska przestępczego? Bo na razie to pomawiasz, rozumiem, rodziny zastępcze?
w4t6i3 (2025.03.31)
@Nsjeugvwk - Zgłoś problem a zniszczą ci zycie
Ttttttt (2026.03.20)