Wybrany wątek opinii

Wchodza w cudze zycie z brudnymibuciorami nazucaja swój punktwidzenia i sposub myślenia nazucaja sie z, ,pomoca"a wzeczywistości upszejmie donosz@ do sadow i chyba tylko po to sa bo jesli ktokolwiek liczy na jakas realna pomoc z ich strony to moze sie baaardzo ale to bardzo roszczarowac taka to, ,pomoc". dziekuje za uwage. poczytajcie sobie ludziska co o tej formje, ,pomocy' pisza na forach. w niektorych pszypatkach naprawde bardzo ciekawa lektura do poduszki.. ; )
(2025.03.29)
Uderz w stół a nożyce się odezwą... jeśli pani wis co to znaczy
(2025.03.29)
Jeśli ktoś kto nie radzi sobie z życiem wyrzuca ze swojego domu też asystentów którzy chcą pomóc to nie dziwie się że zgłaszają to dalej. Asystenci to Wasz sposób na właśnie uchronienie przed sądami i problemami
Heju1 (2025.03.30)
Ty sobie najpierw poczytaj do poduszki słownik ortograficzny. Tyle błędów w jednej wypowiedzi nie widziałem od wieków.
KapitanSzyderca (2025.03.30)
Powrót do komentarzy