UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli ktoś kto nie radzi sobie z życiem wyrzuca ze swojego domu też asystentów którzy chcą pomóc to nie dziwie się że zgłaszają to dalej. Asystenci to Wasz sposób na właśnie uchronienie przed sądami i problemami
Heju1