UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli ktoś kto nie radzi sobie z życiem wyrzuca ze swojego domu też asystentów którzy chcą pomóc to nie dziwie się że zgłaszają to dalej. Asystenci to Wasz sposób na właśnie uchronienie przed sądami i problemami

Heju1

Anuluj