UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu zbyt lekką ręką pomaga się ludziom, którzy na to nie zasługuje. I często oddaje dzieci w środowiska przestępcze. A tam nawet nie nauczą ich śpiewu tylko jak kraść?
W Elblągu zbyt lekką ręką pomaga się ludziom, którzy na to nie zasługuje. I często oddaje dzieci w środowiska przestępcze. A tam nawet nie nauczą ich śpiewu tylko jak kraść?