UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ta grupa to ludzie, którzy chcą pomagać. Ale jest inny problem. Elbląska patologia, wyłudzająca pieniądze podatników. Przez fatalną moim zdaniem pracę dzielnicowych, kuratorów i pracowników socjalnych pomoc dostają lenie, osoby, które nigdzie nie pracują, a jednocześnie użytkujące auta, regularnie bywają w klubach nocnych czy też zamieniają mieszkania w meliny. Znamy przypadki tzw. , ,śpiewającej patologii", gdzie oddaje się dzieci na wychowanie na kolejnych przestępców..... Prośba do Was przede wszystkim kuratorów, dzielnicowych, pracowników socjalnych, pracujcie uczciwie.....