UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta grupa to ludzie, którzy chcą pomagać. Ale jest inny problem. Elbląska patologia, wyłudzająca pieniądze podatników. Przez fatalną moim zdaniem pracę dzielnicowych, kuratorów i pracowników socjalnych pomoc dostają lenie, osoby, które nigdzie nie pracują, a jednocześnie użytkujące auta, regularnie bywają w klubach nocnych czy też zamieniają mieszkania w meliny. Znamy przypadki tzw. , ,śpiewającej patologii", gdzie oddaje się dzieci na wychowanie na kolejnych przestępców..... Prośba do Was przede wszystkim kuratorów, dzielnicowych, pracowników socjalnych, pracujcie uczciwie.....