UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli ktoś kto nie radzi sobie z życiem wyrzuca ze swojego domu też asystentów którzy chcą pomóc to nie dziwie się że zgłaszają to dalej. Asystenci to Wasz sposób na właśnie uchronienie przed sądami i problemami

Heju1