UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co robiliście tyle lat, w szkołach słabiutko stomatolodzy dla dzieci, już wcześniej jak szło się do dentysty w NFZ to albo miejsc nie było albo sprzęt zepsuty wiecznie odsyłali, a materiały brali do swoich gabinetów prywatnych, i to cała historia pazernej służby zdrowia
bolt