UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydaje mi sie ze bardzo mało jest "dentystów" z prawdziwego powołania którzy leczą w Elblągu to by trzeba było zamienić najpierw a następnie leczyć. Sporo jest gabinetów dentystycznych gdzie zakładają culowej jakosci pląby, gdzie po 1 czy 6 miesiacach plaba wypada czy ząb sie łamie i musisz ustawić implant, na kase lecą gabinety.
Pawlito