UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co robiliście tyle lat, w szkołach słabiutko stomatolodzy dla dzieci, już wcześniej jak szło się do dentysty w NFZ to albo miejsc nie było albo sprzęt zepsuty wiecznie odsyłali, a materiały brali do swoich gabinetów prywatnych, i to cała historia pazernej służby zdrowia
bolt