UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co robiliście tyle lat, w szkołach słabiutko stomatolodzy dla dzieci, już wcześniej jak szło się do dentysty w NFZ to albo miejsc nie było albo sprzęt zepsuty wiecznie odsyłali, a materiały brali do swoich gabinetów prywatnych, i to cała historia pazernej służby zdrowia

bolt

Anuluj