55
05.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jad, a w EPEC równo teraz artykuł płatny" o planowanej" obniżce ciepła, a przecież podwyższyli Nam już prawie o 100%. To co robili z ta kasa z podwyżki? w jaki sposób pokrywają straty tego miliona. Dlaczego nie oszczędzają - dodatkowe ubezpieczenie emerytalne dobrowolne nie ZUS, prywatne leczenie, socjal wypoczynkowy, talony świąteczne- czego tam niema za co my ma w stawce za ciepło? 8# to jakiś żart, Gdzie jest Watchdog Elbląg - brońce spraw mieszkańców macie do tego prawo.
(2025.02.07)

info

1  
  1
do @entuzjasta, tu akurat się mylisz PIS nie ma nic wspólnego z ustalaniem cen w EPEC, to EPEC tworzy koszta, które zatwierdza URE. a przez 8 ostatnich lat to prezesi nie byli z grona PIS. Ja z PIS nie mam nic wspólnego. Ja bronie swojego prawa, gdyż jest to Spółka miejska - mieszkańców i powinna mieć kontrole nad kosztami przez organ założycielski jakim jest Prezydent Miasta. Powinien być koniec z przeznaczaniem tez środków na kluby sportowe i inne cele nie związane z produkcja ciepła.
(2025.02.07)

info

2  
  1
Będzie 8% obniżka podwyżki ale to dopiero w połowie roku i to jeśli URE zatwierdzi wniosek EKO. Widoki na te jakże ambitne plany EPEC. na rozbudowę są tak odległe jak lot na Marsa zwykłego mieszkańca Elbląga. Opowiadania bajek ciąg dalszy nastąpi.
phihihi (2025.02.08)

info

2  
  1
100 lat za mieszkańcami afryki
(2025.02.11)

info

0  
  0
zwolnić nieudolnych pisiorków zatrudnionych za pisowskiego zarządu będzie taniej
(2025.02.13)

info

2  
  2