A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RyszardKlim - p. Ryszardzie, Falej ujawniła, ale intryganci z SLD nie podarowali, pojechali z oszczerstwami do Czarzastego I biedronia, załatwili Falej i Wiosnę, ale i siebie, bo po tym kto tam jest, kilku przydu.... dyrektorskich, kilku pożytecznych idiotów, dyżurny krewny młody, i wsio.
Wiadomo, ze tak będzie od stycznia mamy podwyżkę aż 30%, tak samo było w latach 2013-2015 co roku po 10%-węgiel był tani jak barszcz. Jednak mieszkańców łupili, bo co My możemy należy w końcu wystąpić do pana Prezydenta, koniec podwyżek nasze portfele tego nie wytrzymują. A czyżby pan były księgowy jest teraz prezesem EPEC? bo to by się pokrywało z działaniami, w tamtych latach zdarli i nic się nie działo, więc droga wolna. Z czego została pokryta strata miliona? My to teraz płacimy?
Dla porównania w Gdyni opłata stała przy mieszkaniu zarządzanym przez spółdzielnie mieszkaniową wynosi 1zl/m2.W Elblągu zaś 3,45zl/m2.Opłata zmienna jest chyba na podobnym poziomie, ale taka różnica tylko za to że mamy doprowadzone ciepło do lokalu to gruba przesada
Mam nadzieję że Pan Śliwka zajmie się zgłoszeniem tego tam gdzie trzeba.
@Pyskata Iwona . - Pani Iwonko, a czyż w życiu nie chodzi o przyjemność jaką by ona nie była?
@mieszkaniec miasta E-g - O jaki Ty nierozumny Człecze jesteś. We władzy chodzi o władzowanie. Straszny zazdrośnik z Ciebie, bo też chciałbyś powładzować ze swoimi kumplami a Twe starania jakoś nie odnoszą skutku. I stąd ta zawiść.
A jak to sobie wyobrażałeś, że darmo wszystko będzie? To nie manna z obłoczków, trzeba płacić i już. Zostań Prezydentem wtedy zobaczysz jakie to ciężkie życie. Dziamotać to każden potrafi a nikt nie chce zrozumieć problemów Pana Prezydenta.
@eyrack - No nic. W takim razie jednego Elblążanina mniej. Szkoda ale Sopot jest ładny, więc rozumiem.
@Zażenowany patriota - Przez osiem długich lat.... PIS-owcy władali Polską i podnosili ceny ciepła. A teraz oderwani od koryta, "dziwią się", że następcy nie obniżają cen. A prawda jest taka, że nowe inwestycje muszą spowodować wzrost cen, i dlatego nie są realizowane.
Czyli potwierdzasz, że przez osiem długich lat, twoi ulubieńcy niczego nie zrobili. A ja myślałem, że ta jedna została zrealizowana. A okazuje się, że to kolejna stępka do której nie dobudowano okrętu.