UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jad, a w EPEC równo teraz artykuł płatny" o planowanej" obniżce ciepła, a przecież podwyższyli Nam już prawie o 100%. To co robili z ta kasa z podwyżki? w jaki sposób pokrywają straty tego miliona. Dlaczego nie oszczędzają - dodatkowe ubezpieczenie emerytalne dobrowolne nie ZUS, prywatne leczenie, socjal wypoczynkowy, talony świąteczne- czego tam niema za co my ma w stawce za ciepło? 8# to jakiś żart, Gdzie jest Watchdog Elbląg - brońce spraw mieszkańców macie do tego prawo.