UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Będzie 8% obniżka podwyżki ale to dopiero w połowie roku i to jeśli URE zatwierdzi wniosek EKO. Widoki na te jakże ambitne plany EPEC. na rozbudowę są tak odległe jak lot na Marsa zwykłego mieszkańca Elbląga. Opowiadania bajek ciąg dalszy nastąpi.
phihihi