UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będzie 8% obniżka podwyżki ale to dopiero w połowie roku i to jeśli URE zatwierdzi wniosek EKO. Widoki na te jakże ambitne plany EPEC. na rozbudowę są tak odległe jak lot na Marsa zwykłego mieszkańca Elbląga. Opowiadania bajek ciąg dalszy nastąpi.

phihihi

Anuluj