UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do @entuzjasta, tu akurat się mylisz PIS nie ma nic wspólnego z ustalaniem cen w EPEC, to EPEC tworzy koszta, które zatwierdza URE. a przez 8 ostatnich lat to prezesi nie byli z grona PIS. Ja z PIS nie mam nic wspólnego. Ja bronie swojego prawa, gdyż jest to Spółka miejska - mieszkańców i powinna mieć kontrole nad kosztami przez organ założycielski jakim jest Prezydent Miasta. Powinien być koniec z przeznaczaniem tez środków na kluby sportowe i inne cele nie związane z produkcja ciepła.


Anuluj