UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do @entuzjasta, tu akurat się mylisz PIS nie ma nic wspólnego z ustalaniem cen w EPEC, to EPEC tworzy koszta, które zatwierdza URE. a przez 8 ostatnich lat to prezesi nie byli z grona PIS. Ja z PIS nie mam nic wspólnego. Ja bronie swojego prawa, gdyż jest to Spółka miejska - mieszkańców i powinna mieć kontrole nad kosztami przez organ założycielski jakim jest Prezydent Miasta. Powinien być koniec z przeznaczaniem tez środków na kluby sportowe i inne cele nie związane z produkcja ciepła.