A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Macieeeeej - Dej dej dej o to chodzi. Jakby rolnictwo dostało takie warunki jak Kowalski na etacie. ZUS do zapłaty + PIT do odprowadzenia to by w tym kraju nie było świętych krów.
.... kuźwa ludzie poczytajcie sobie o "MERCOSUR". Chcecie DALEJ podwyżek żywności? RUSZCIE TYMI GŁOWAMI.
@Qń - nawsadzali ci quniu różnych bzdur i teraz powtarzasz je jak mantrę, wina pis, wina pis..... tylko na jak długo wystarczą te "tłumaczenia" bo jak widzę obecne "rządy" to przewiduję że za 3lata, 5 lat nadal będzie wymówka - wina pis....
A przeciwko komu strajkujecie, przeciwko ludziom co wam nic nie zrobili?? a może powinni was zablokować podczas żniw czy przeciwko mądrości której wam brak pytam???nikt was tu nie chce w mieście jedzcie do warszawy strajkować !!! tu policja pałami powinna was potraktować !!!
@Nie rolnik - Racja, ale inech jada prostestowac tam skad to wyszlo to jest albo do Berlina, albo do Brukseli. Czemu szarym luidzionm robia pod gore?
Gdy nie mają pracy wtedy protestują, utrudniając pracę innym. Byłem za rolnikami, ale czemu nie prowadziliście poprzedniego protestu do skutku?? Aaaa bo żniwa i oranie. Kolejna sprawa czemu w sklepie "wasze" produkty są droższe nawet dwa razy niż produkty zagraniczne ?? Protestujecie z hasłami, że to dla obywateli protest, a to tylko i wyłącznie dla siebie protestujecie, tylko i wyłącznie w swoim interesie.
za co ja chalupe splace i mojego trraktora dżona Dirra
@Nie lubię rolników - NO wiesz okres zimowy, jeśli rolnik nie ma zwierząt u siebie. To moiże blokować i na autostradach robić grila! Chociaż na drogi klasy S i A nie mają wjazdu ciągnikami! Ale POlice ma to w Ch... na uwadze.
To niech pracują, a nie blokują! Sam sobie zaprzeczasz miszczu!
To sobie stań na rynku i soprzedawaj po 60-70! Kto chłopu zxabroni? Wywal nawet po stówie za kg, a niech ci zgniją! Bo wiesz, że akurat maliny to szybki deal? To nie są ziemniakiu co 6 miesuięcy poleżą?