UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdy nie mają pracy wtedy protestują, utrudniając pracę innym. Byłem za rolnikami, ale czemu nie prowadziliście poprzedniego protestu do skutku?? Aaaa bo żniwa i oranie. Kolejna sprawa czemu w sklepie "wasze" produkty są droższe nawet dwa razy niż produkty zagraniczne ?? Protestujecie z hasłami, że to dla obywateli protest, a to tylko i wyłącznie dla siebie protestujecie, tylko i wyłącznie w swoim interesie.