UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A przeciwko komu strajkujecie, przeciwko ludziom co wam nic nie zrobili?? a może powinni was zablokować podczas żniw czy przeciwko mądrości której wam brak pytam???nikt was tu nie chce w mieście jedzcie do warszawy strajkować !!! tu policja pałami powinna was potraktować !!!
przedsiębiorca