93
01.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do tego bałaganu doprowadził rząd PO, trzeciej drogi i lewicy. Rolnicy! Jedźcie po nich wyciągnijcie z domów i wywiezcie to towarzystwo poza granicę RP. Najlepiej na wschód.
Chester (2024.12.02)
"Następnie przejadą mostem Unii Europejskiej, ul. Brzeską, " - jak nie koliduje z tramwajami? Będą przecinać browarną do brzeskiej czyli zablokują tramwaj!!!
DasModel (2024.12.02)

info

4  
  2
Chyba tą pracą się pozornie brzydzą. Udają jaka to orka jest 24h/7dni w tygodniu a 365 dni w roku. Tylko skończyły się czasy gdzie w oborze 8 krówek bo mleko warto mieć swoje + 30 świnek bo mięso warto mieć swoje. Zasiał, nawóz dał, zebrał, puścił agregat, zasiał - cykl zamknięty. Nie masz inwentarza słomę sprzedajesz. Nie masz inwentarza kiszonki nie produkujesz. A jak ciśniesz produkcję mięsa i mleka robisz to Ci się to opłaca. Stawiać oborę za 2.000.000 z robotami i automatyzacją. A po godzinach cygaro i jak Cię sąsiad namówi chodź jedziemy na protest bo na tej wsi nudno to jedziesz i będzie super. Bimber + grill + można zwyzywać kilku kierowców jak się będą stawiać na blokadzie.
(2024.12.02)
@Chester - Przepraszam a kto zatwierdził zielony ład?! Bo z tego co wiemy to Morawiecki z pisem!!!!! Więc od PO z dala
(2024.12.02)
to będzie zlot milionerów
stefano (2024.12.02)
Powinni podjechać pod biuro poselskie polityków PiS. Przez 8 lat ich rządów zostały inflacja, drogi prąd, wypłaty socjalu z kosmosu, kłótnie ze wszystkimi krajami wokół poza Orbanem, mamienie ludzi inwestycjami na setki miliardów, a jedyne co zrobili to przekop dwa razy droższy niż powinien i Baltic Pipe (jedyna sensowna inwestycja za ich rządów). Dopiero po wybuchu wojny nagle Błaszczak zaczął kupować uzbrojenie za granicą. Sprzedali Lotos Arabom i od ludzi, którzy dzisiaj pracują w Rafinerii Gdańskiej wiem, że firma przestała się rozwijać i nie ma żadnych inwestycji. Czego się nie dotknęli to zniszczyli ze swoimi klakierami w spółkach Skarbu Państwa. Dyzma z Pcimia z Tourettem stał się głównym intelektualistą PiS. Smród, brud i ubóstwo intelektualne.
(2024.12.02)
@stefano - Chyba nie wszyscy. To będzie wymieszane jak na basenie po deszczu, trochę spłynie błota, tyle że nie z grobowca
zjeżdżanie z pluskiem (2024.12.02)
@Chester - Tak pod Twoim domem powinni rozlać gnojowicę za opowiadanie takich bajeczek. Prosto przez okna na Twoją klawiaturę komputera z grubego węża na Twoją sypialnię i jadalnię. Osiem lat PiS i obudzili się dopiero jak zobaczyli ceny w skupie zboże. Nie ogarnęli, że Morawiecki wpuścił ukraińskie zboże szerokim gestem bez kontroli.
(2024.12.02)
Pisiwskie lizusy bez kręgosłupa moralnego. Wstydzę się za Was.
(2024.12.02)

info

11  
  6
Kto na to pozwala ? Policja ? Czy to zlot ? Kolumna czy co … proponuje cywilnym nam któryś raz mamy cierpieć i ponosić straty bo rolady już zarobili subwencje dodatki spłynęły teraz się nudzą … zrobić taki zlot podczas żniw i tez będziemy przepuszczać karetki i straż na drogach gminnych i powiatowych przy skupach wagach itp
Inc (2024.12.02)

info

8  
  2