UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To sobie stań na rynku i soprzedawaj po 60-70! Kto chłopu zxabroni? Wywal nawet po stówie za kg, a niech ci zgniją! Bo wiesz, że akurat maliny to szybki deal? To nie są ziemniakiu co 6 miesuięcy poleżą?
To sobie stań na rynku i soprzedawaj po 60-70! Kto chłopu zxabroni? Wywal nawet po stówie za kg, a niech ci zgniją! Bo wiesz, że akurat maliny to szybki deal? To nie są ziemniakiu co 6 miesuięcy poleżą?