UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdy nie mają pracy wtedy protestują, utrudniając pracę innym. Byłem za rolnikami, ale czemu nie prowadziliście poprzedniego protestu do skutku?? Aaaa bo żniwa i oranie. Kolejna sprawa czemu w sklepie "wasze" produkty są droższe nawet dwa razy niż produkty zagraniczne ?? Protestujecie z hasłami, że to dla obywateli protest, a to tylko i wyłącznie dla siebie protestujecie, tylko i wyłącznie w swoim interesie.