UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W każdym innym Państwie, ten budynek byłby perełką, przy której każdy Turysta chciałby sobie zrobić zdjęcie. Szkoda, że nasi Włodarze i elbląski Biznes, nie widzą potencjału i nie chcą zrobić czegoś pro bono odrestaurowując ten budynek :(
elo_76