UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W każdym innym Państwie, ten budynek byłby perełką, przy której każdy Turysta chciałby sobie zrobić zdjęcie. Szkoda, że nasi Włodarze i elbląski Biznes, nie widzą potencjału i nie chcą zrobić czegoś pro bono odrestaurowując ten budynek :(

elo_76

Anuluj