UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja miałem zamiar pisać do UM o uruchomienie linii autobusowej na pionierskiej bo do kościółka daleko.
jakóp
A ja miałem zamiar pisać do UM o uruchomienie linii autobusowej na pionierskiej bo do kościółka daleko.
jakóp