UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W każdym innym Państwie, ten budynek byłby perełką, przy której każdy Turysta chciałby sobie zrobić zdjęcie. Szkoda, że nasi Włodarze i elbląski Biznes, nie widzą potencjału i nie chcą zrobić czegoś pro bono odrestaurowując ten budynek :(

elo_76