Wybrany wątek opinii

ruina a nie zabytek
(2024.11.15)
W Gronowie Elbląskim jest pałacyk i była ruina, a jak teraz wygląda pięknie. Każdy zabytek da się tak wyremontować.
(2024.11.15)
w umie mozna rozebrac te ruine i postawic cos ladniejszego
(2024.11.16)
Powrót do komentarzy