29
30.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przez 8 lat rządów PiS to Leonard Krasulski powinien być naturalnym kandydatem na prezydenta Elblaga, ale musiałby pracować za te same pieniądze co ma w Sejmie, a szkoda, bo pewnie odłączyłby Elbląg od olsztyna, bo tak zapowiadał.
(2024.10.30)

info

3  
  11
Ja to się dziwię, że do tej pory nikt nie wytoczył procesu w kontekście ogólnopolskim autorom tej reformy, która ewidentnie dzieliła Polaków na tych lepszej i gorszej kategorii. Jakim prawem ktoś okradł jedne miasta wojewódzkie na rzecz innych? Jak już miano zmniejszyć liczbę województw trzeba było dać coś w zamian byłym miastom woj. A tak po prostu ukarano mieszkańców jednych miast, jak podludzi - ot tak, i co nam zrobicie? Ale to jest Polska - jednak wciąż trzeci świat pod wieloma względami, nie ma co się dziwić. Inną sprawą była wyjątkowa nieporadność elbląskich polityków - nosz bardziej spaprać sprawy Elbląga się nie dało, bo jaki mógłby być gorszy scenariusz? Jedyne tak duże miasto w Polsce będące na kompletnym peryferium województwa, bez swojego subregionu, 5km od granicy, jakby uciąć komuś połowę rąk i nóg. Beznadziejni, niekompetetni ludzie.
laskipaa (2024.10.30)

info

14  
  1
Czas najwyższy odczepić się od złodziejskiego Olsztyna. Zabrali Elblągowi wiele, najwięcej czasu na rozwój. Nawet tramwaje Olsztyn sobie fundnął. Co z referendum odczepienia się od tego napuszonego Olsztyna. Taka wspaniała miłość między tymi miastami istnieje od wieków.
(2024.10.30)
czarna komedia
(2024.10.31)
Gdyby wymeldowano w Elblągu ludzi którzy wyjechali i już tu nie wrócą, okazałoby się że w następnych wyborach samorządowych będziemy wybierać Burmistrza a nie Prezydenta.
Gość 123# (2024.10.31)

info

10  
  1
@Laki - ... mrocznie, strasznie i bez perspektyw.
Wystarczyło 8 lat (2024.10.31)
Nie wszyscy się uśmiechają a jedynie pisowcy. Im gorzej Polakom tym bardziej pisowcy się cieszą
(2024.10.31)
@Krzysiek2k - Regularnie niszczone przez polityków... Jedynej słusznej partii
8 lat pisu (2024.10.31)
Podstawowa sprawa, że zlikwidowano 33 województwa co akceptował premier Buzek, którego do tej pory nosi się na rękach, nie wiem za co. A w ostatnich 9 latach, że PiS nie zrobił rękami swoich posłów / Krasulski i Sliwka / nic dla Elbląga, choć mógł wszystko tylko dlatego, że prezydentem miasta nie był pisowiec.
(2024.11.01)

info

0  
  0