UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czas najwyższy odczepić się od złodziejskiego Olsztyna. Zabrali Elblągowi wiele, najwięcej czasu na rozwój. Nawet tramwaje Olsztyn sobie fundnął. Co z referendum odczepienia się od tego napuszonego Olsztyna. Taka wspaniała miłość między tymi miastami istnieje od wieków.