UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez 8 lat rządów PiS to Leonard Krasulski powinien być naturalnym kandydatem na prezydenta Elblaga, ale musiałby pracować za te same pieniądze co ma w Sejmie, a szkoda, bo pewnie odłączyłby Elbląg od olsztyna, bo tak zapowiadał.