UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby wymeldowano w Elblągu ludzi którzy wyjechali i już tu nie wrócą, okazałoby się że w następnych wyborach samorządowych będziemy wybierać Burmistrza a nie Prezydenta.

Gość 123#

Anuluj