UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby wymeldowano w Elblągu ludzi którzy wyjechali i już tu nie wrócą, okazałoby się że w następnych wyborach samorządowych będziemy wybierać Burmistrza a nie Prezydenta.
Gość 123#
Gdyby wymeldowano w Elblągu ludzi którzy wyjechali i już tu nie wrócą, okazałoby się że w następnych wyborach samorządowych będziemy wybierać Burmistrza a nie Prezydenta.
Gość 123#