UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przez 8 lat rządów PiS to Leonard Krasulski powinien być naturalnym kandydatem na prezydenta Elblaga, ale musiałby pracować za te same pieniądze co ma w Sejmie, a szkoda, bo pewnie odłączyłby Elbląg od olsztyna, bo tak zapowiadał.