UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Missan mógłby powiedzieć że stan SP9,to wina poprzedniej ekipy, ale tego do lustra nie powie. Missan mógłby powiedzieć, że SP9 jest i będzie tak samo traktowana jak Przedszkole 8 i boisko SP23.Wszystko co rozsądne ale wyrywające frukty z rąk nabywców już dogadanych będzie sekowane aż upadnie samo lub się rozleci. język "oświadczenia" NA PEWNO! nie jest autorstwa Missana - to jest język tego kto chciał likwidacji SP9 i zarobienia na tym nie kokosów a ananasów. bełkot właściwy cwaniakom - żadnych planów, terminów, bełkot unikający odpowiedzi "dlaczego nie". Pani Horbaczewska jak Pani Nowak - zobaczyła wreszcie fragment mentalności nie Missana ale właściwych, ukrytych kierowców, UM. Stan szkoły jest sumieniem UM a jej wygląd kontrastuje z otoczeniem doprowadzonym do stanu miłego dla oka i portfela za kasę mieszkańców osiedla, w tym kiedyś Missana. W dobie gdy każdy ma walczyć z ucieczką ciepła, instytucja grzejąca taki obiekt za pieniądze wszystkich mieszkańców miasta lekceważy normy budowlane, zasady etyczne, bezpieczeństwo pracowników i uczniów, portfel podatnika. Czy w Elblągu jest jakiś odważny "dziennikarz"? Missan nadaje jak z Sycylii.