UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Missan mógłby powiedzieć że stan SP9,to wina poprzedniej ekipy, ale tego do lustra nie powie. Missan mógłby powiedzieć, że SP9 jest i będzie tak samo traktowana jak Przedszkole 8 i boisko SP23.Wszystko co rozsądne ale wyrywające frukty z rąk nabywców już dogadanych będzie sekowane aż upadnie samo lub się rozleci. język "oświadczenia" NA PEWNO! nie jest autorstwa Missana - to jest język tego kto chciał likwidacji SP9 i zarobienia na tym nie kokosów a ananasów. bełkot właściwy cwaniakom - żadnych planów, terminów, bełkot unikający odpowiedzi "dlaczego nie". Pani Horbaczewska jak Pani Nowak - zobaczyła wreszcie fragment mentalności nie Missana ale właściwych, ukrytych kierowców, UM. Stan szkoły jest sumieniem UM a jej wygląd kontrastuje z otoczeniem doprowadzonym do stanu miłego dla oka i portfela za kasę mieszkańców osiedla, w tym kiedyś Missana. W dobie gdy każdy ma walczyć z ucieczką ciepła, instytucja grzejąca taki obiekt za pieniądze wszystkich mieszkańców miasta lekceważy normy budowlane, zasady etyczne, bezpieczeństwo pracowników i uczniów, portfel podatnika. Czy w Elblągu jest jakiś odważny "dziennikarz"? Missan nadaje jak z Sycylii.